jazykový víkend

Z DŮVODU AKTUÁLNÍ SITUACE JSOU BOHUŽEL JAZYKOVÉ VÍKENDY DOČASNĚ POZASTAVENY

Chtěli byste efektivně využít volný čas a hledáte možnost, jak se zdokonalit v němčině? Máme pro Vás skvělou příležitost!

Ve spolupráci s Pensionem Barborka na Božím Daru v Krušných horách Vám nabízíme intenzivní víkendový kurz.

Zkuste na chvíli odložit učebnice, vytěsnit každodenní starosti a na krátkou dobu myslet pouze v Němčině. Pro opravdu intenzivní zážitek nemusíte nikam cestovat, stačí se přihlásit do jednoho z našich kurzů. Sami budete překvapeni, jaký pokrok lze udělat klidně za jeden víkend.

V rámci našich kurzů jsme samozřejmě mysleli i na rekreaci a proto budete mít dostatek času na poznání krás přírody Krušných hor.

výhody jazykového víkendu

  • během krátké doby se posunete dále
  • ideální doplnění pravidelných kurzů
  • naučíme Vás nové techniky, jak se učit efektivněji
  • malé skupiny lidí, ze kterých se na konci stanou přátelé
  • konverzace s rodilým mluvčím
  • Německo přes kopec, procvičíte se přímo v praxi!

náš jazykový víkend

Náš jazykový víkend pořádáme pro všechny úrovně a všechny věkové kategorie*. Ačkoliv se jeden víkend může zdát jako krátká doba, budete se divit, jaký pokrok lze za pomocí našich efektivních metod udělat.

Naše víkendy mají k tradiční výuce daleko. Biflování slovíček a hodiny strávené v učebnici nám totiž nepřipadají jako dobrý způsob, jak se naučit jazyk. U nás sázíme hlavně na praktickou konverzaci, a to již od úrovně A2. Z Božího Daru je to do Německa velmi blízko, získané znalosti si tedy bude moct s podporou lektora procvičit přímo tam!

Výhoda pobytu spočívá především v tom, že rozmluví začátečníky, pokročilým pomůže překonat jistou stagnaci a k tomu všemu si ještě užijete spoustu zábavy.

komu je víkend určen?

Jazykový víkend je určen lidem všech úrovní a věkových kategorií, kteří se německy už učí a chtějí se během krátké doby posunout dále a „nastartovat“ svoje dovednosti. Určen je také všem těm, kteří mají pocit, že se v jazyku neposouvají nebo se bojí mluvit.

jak to probíhá?

Organizaci se vždy snažíme přizpůsobit potřebám dané skupiny. Na příkladu níže je znázorněn jeden z našich víkendových kurzů.

uvítací večer

V den příjezdu se koná uvítací večer, kde se účastníci setkají s jejich lektorem a proběhne první seznámení. Zahrajeme si různé hry a trochu si popovídáme, abychom se navzájem a poznali a lektor si tak udělal představu o Vaší úrovni.

první den

Po snídani se scházíme a začíná první část. Dle poznatků o Vašich znalostech z předchozího dne bude plán lektorem individuálně pro každou skupinu sestaven až na místě. Výuka probíhá do oběda. Po obědě se znovu scházíme a krátce si zopakujeme dopolední témata. Pak už začíná část relaxace a můžete se vydat buď sami nebo s novými kamarády ze skupiny poznávat okolí Božího Daru.

druhý den

Druhý den Vás ještě naučíme něco nového, celkově je však tento den zaměřený hlavně na upevnění získaných znalostí. Časově probíhá obdobně, jako den první. Na konci si lektor s každým individuálně popovídá a dá mu doporučení pro další studium.

Doplňující informace

Výuka probíhá dle počasí i venku.

V ceně kurzů je zahrnuté ubytování se snídaní a drobné občerstvení. Na přání je možné zajistit plnou penzi se stravováním v partnerské restauraci.

Každý účastník kurzu obdrží vytištěné podpůrné materiály, propisku, psací blok a tričko s logem.

kde budete bydlet?

Pension Barborka

Pension Barborka je rodinný penzion na Božím Daru v Krušných horách a nabízí ubytování v rodinné atmosféře. Všechny pokoje se nachází v podkroví a mají vlastní sociální zařízení. Jelikož kapacita pokojů je omezená a při přihlášení více jednotlivců rychle vyčerpána, domluvili jsme ubytování také v několika partnerských zařízeních. Vše s Vámi domluvíme při přihlášení do kurzu.

váš lektor

Lukáš Verner

Narodil se v Karlových Varech, ale vyrůstal na Božím Daru. Rodiče ho vozili do německé školy v nedalekém Oberwiesenthalu, kde se také velmi rychle naučil plynně Německy a dále v Německu pokračoval až na sportovní gymnázium, kde se po několik let věnoval biatlonu. Po návratu do ČR vedl mnoho skupinových i firemních kurzů v Praze, než se rozhodl založit VL Consulting a pustit se do vlastního podnikání. Jeho velkou vášní je cestování a jazyky.

faq

Náš lektor Lukáš Verner odpovídal na vaše dotazy k jazykovým víkendům.

nabídka víkendů

Níže naleznete nabídku volných pobytů. Minimální počet osob zapsaných na daný víkend je 4.

Datum úroveňVolných místCena
17.9. – 20.9.2020 A245.360,- Kč
2.10. – 4.10.2020B1obsazeno5.360,- Kč
9.10. – 11.10.2020A2zrušeno5.360,- Kč

*minimální věk pro účast je 15 let s podepsaným souhlasem rodičů

Pokud si nebudete jisti svou úrovní, kontaktujte nás pro krátký test.

víkend pro firmy

Máte ve firmě tým lidí, kteří mluví německy, a rádi by se zdokonalili? Nabízíme Vám jazykový víkend pro firmy, který může zároveň sloužit i jako teambuilding.

Pro bližší informace a individuální nabídku nás kontaktujte.